Vítejte na stránkách společnosti inGreen, kde spojujeme vášeň pro hydroponické pěstování s inovativními metodami, abychom dodali čerstvost a kvalitu vašemu stolu. Jsme odborníci na pěstování microgreens a bylinek, a naší vizí je přinášet čerstvé a výživné produkty pro velkoobchody a restaurace.

 

 

Naše Historie

Vznikli jsme nedávno, začátkem roku 2020. V malých prostorách jsme si začali osahávat indoorové pěstování rostlin a chov ryb. Testovali jsme osvětlení, teplotu, řešili jsme výměnu vzduchu a porovnávali aquaponii (propojení vody od ryb a pěstební části) s hydroponií. Během prvního roku snažení jsme vyzkoušeli mnoho odrůd, vytipovali jsme, které jsou vhodné pro aquaponické pěstování, zlepšovali podmínky jak rostlinám, tak rybám, celý proces optimalizovali a začali jsme zkoušet nabízet naše produkty po okolíí. Jelikož byla reakce trhu pozitivní, přesídlili jsme do větších prostor a snažíme se změnit trend dovozu potravin a zacílit na lokální produkci kvalitní čerstvé zeleniny a bylinek.

 

 

Naše Filozofie

Jsme hrdí na to, že jsme přechodem na indoorové pěstování snížili ekologický otisk naší farmy a zároveň zvýšili kvalitu našich produktů. Věříme, že spojení tradičních pěstitelských metod s moderními technologiemi může přinést nejen zdravější potraviny, ale i udržitelnost a dlouhodobou spokojenost našich zákazníků.

 

 

Zákaznická Spokojenost

Vaše spokojenost je pro nás klíčová. Každý den pracujeme s pečlivostí a oddaností, abychom zajistili, že naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality. Jsme hrdí na to, že můžeme být vaším partnerem ve světě čerstvých a zdravých potravin.

 

 

Naše Produkty

Děkujeme, že jste s námi na naší cestě. Sledujte náš web a sociální sítě pro nejnovější aktualizace a inspiraci pro využití našich čerstvých produktů ve vaší kuchyni. Produkty, které máme aktuálně v nabídce naleznete v sekci eshop.