Petr Martinek - 32let

Otec myšlenky, který dal projekt inGreen do pochodu. Kyjovský rodák a podnikatel v oboru strojírenství, který se aktivně zajímá o novinky z oblasti technologií a ekologie. Díky svým pracovním zkušenostem má tendenci být puntičkář a přesný na setiny milimetru. Právě proto je tou pravou osobou, která má nad projektem dohled.

RADEK SCHIEL - 54let

Dřívější manažer společnosti Nestlé, vášnivý rybář, milovník přírody a ekolog. Radek přes 20 let provozuje jeden z největších akvaristických obchodů na Jižní Moravě. Díky jeho bohatým zkušenostem je tou nejpovolanější osobou pro udržení biologické rovnováhy farmy.

MICHAL TESAŘÍK - 31let

Zkušený projektový manažer, který dělá věci srdcem. Michal se pohybuje v oblasti informačních technologií již 10 let. Součástí jeho práce je vývoj chytré farmy, kdy díky senzorům můžeme sledovat biologické procesy. Ze všech získaných dat se bude moci optimalizovat jak růst rostlin, tak i růst prodejní. V neposlední řadě se postará o sociální sítě, které jsou v dnešní době nedílnou součástí každé úspěšné společnosti. @ingreencz

David Hodický - 29let

Geniální programátor s mimo oborovým přesahem. To právě on stojí za zrozením inGRID v podobě, v jaké ji můžete poznat.

Sledujte nás na instagramuS kým spolupracujeme?

Všem moc děkujeme, bez vás by to nešlo!

Tento web používá cookies
Souhlasím