O NÁS

Petr Martinek - 33let

Otec myšlenky, který dal projekt inGreen do pochodu. Kyjovský rodák a podnikatel v oboru strojírenství, který se aktivně zajímá o novinky z oblasti technologií a ekologie. Díky svým pracovním zkušenostem má tendenci být puntičkář a přesný na setiny milimetru. Právě proto je tou pravou osobou, která má nad projektem dohled.

JIŘÍ BLAHYNKA - 39 let

Náš nejnovější člen má bohaté zkušenosti v manažerských pozicích jak ze státní správy, tak z podnikatelské sféry. Díky svým zkušenostem přinesl do naší společnosti jiný pohled na aquaponii.

 

RADEK SCHIEL - 54 let

Dřívější manažer společnosti Nestlé, vášnivý rybář, milovník přírody a ekolog. Radek přes 20 let provozuje jeden z největších akvaristických obchodů na Jižní Moravě. Díky jeho bohatým zkušenostem je tou nejpovolanější osobou pro udržení biologické rovnováhy farmy.

MICHAL TESAŘÍK - 31 let

Zkušený projektový manažer, který dělá věci srdcem. Michal se pohybuje v oblasti informačních technologií již 10 let. Součástí jeho práce je vývoj chytré farmy, kdy díky senzorům můžeme sledovat biologické procesy. Ze všech získaných dat se bude moci optimalizovat jak růst rostlin, tak i růst prodejní. V neposlední řadě se postará o sociální sítě, které jsou v dnešní době nedílnou součástí každé úspěšné společnosti. @ingreencz

David Hodický - 30 let

Člověk, který mění naše přání na realitu. To právě on stojí za zrozením inGRID v podobě, v jaké ji můžete poznat.