Hydroponie jak ji vidíme my.

Je cesta jak dodávat rostliny s kořenovým systémem a tím výrazně prodloužit její životnost, takto dodáváme 90% všech našich rostlin a pokud musíme rostlinu dodávat bez kořenového balu, tak čekáme co nejdéle to jde, aby ji klient dostal jako čerstvě utrženou.

Zobrazit více

Bazalky

Bazalka pravá, bazalka červená, bazalka thajská, bazalka citrónová a někdy ještě bazalka trpasličí. To je výčet bazalek, který u nás pravidelně roste. A víte co je nejvíc? Když vám šéfkuchaři z Itálie řeknou, že taková neroste ani u nich doma.

Máta 

Máta kotejlová, Máta citrónová. Tyhle dvě krásky často voní celou farmou. Ideální do letních drinků nebo do podzimních čajů

Saláty

Dubáček červený, crispy salát na který se stojí fronty. Umíme i Lollo biondo a Lollo roso, ale někdy si říkáme jestli to není až moc gastro nuda.

Šťovík krvavý

Kyselá osvěžující chuť. Výrazné červené žilkování na zeleném listě.

Zobrazit více

Kopr, fenykl, petržel

Těmito bylinami, nezkazíte žádnou zábavu. 

Mizuna červená a zelená

Typ japonských hořčic s chuťově výraznými a ozdobnými listy. Velmi se hodí na finální ozdobení a nebo jako součást salátů.

Zobrazit více

Mangold

Jestli je některá plodina evergreenem platingu, tak je to určitě hrášek. Svěží barva, pevná, výrazná rostlinka a sladká chuť. Přesně takhle chutná hrášek od nás.

Meduňka

Naše babičky ji používaly jako léčivou bylinu, ale gastronomie ji využívá kvůli své káse a výrazné a plné chutí

Zobrazit více

Šalvěj

Řeřichu netřeba dlouze představovat. Lehce ostrá a svěží chuť, skvěle se hodí k pomazánkám.

Koriandr

Sakura mix je označením toho nejlepšího co u nás roste. Jedná se o mix 9ks rostlin, většinou obsahuje (ředkev china rose, ředkev red sango, 2x laskavec, 2x mizunu červenou, 1x hrášek, 1x brutnák a 1x kedluben)