Lokálně pěstované,
MICROGREENS

Čerstvé, místní a kvalitní microgreens
doručované až k vašim dveřím
pěstováno v Kyjově

Naše farma Chci vyzkoušet

Jsme malá městská vertikální farma v Kelčanech, která se specializuje na kvalitní microgreens ve 100% kontrolovaném prostředí. Microgreens pěstujeme na zakázku a sklízíme je v den dodání, aby se maximalizovala chuť a čerstvost. Microgreens jsou superpotravinou superpotravin. Například brokolice a ředkvičky mohou být až 40krát bohatší na živiny než jejich plně vzrostlé protějšky, které jsou již nyní jedny z nejzdravějších potravin, které můžete jíst. 

Chcete se dozvědět více?
Lokální produkce
Bez chemie a pesticidů
Dodáváme živé rostliny
Provoz dle pravidel HACCAP
Stačí si říct

JSTE ŠÉFKUCHAŘ?
objednejte si vzorek zdarma

Dodáváme mikrobylinky do všech typů stravovacích zařízení. Obchůdky, resturace, zpracovny, školy a dokonce nově i do nemocnic. Budeme rádi, pokud nás na chvíli pozvete na kafé. My vám za to na oplátku doneseme dárky z naší farmy. Že to zní fér? Tak na nic nečekejte :)

Chci vzorek zdarma
MASTER MIX

VYPĚSTUJTE SI MICROGREENS
doma

Připravili jsme pro vás set, díky kterému se můžete stát expertem na pěstování microgreens i vy. Je to opravdu ten nejjednodušší způsob jak si vypěstovat tuto supezdravou zeleninu za pohých 5-7 dnů. K dispozici jsou právě dva typy - jeden dětský a druhý "dospělý? :)", celkem si lze vybrat ze 6ti odrůd.

Prohlédnout si nabídku

Vyberte si z našich produktů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A dolores explicabo laudantium, omnis provident quam reiciendis voluptatum?