Unikátnost našich microgreens

Microgreens z naší farmy se od všech na světě liší v substrátě ve kterém rostou.Ten náš je tvořen z 99% vodou a díky tomu v něm vydrží rostlinky o mnoho déle než v jakémkoliv jiném substrátu

Zobrazit více

Ředkvičky

Chine rose, Red Sango a Daikon. To jsou tři druhy ředkví, které u nás na farmě najdete téměř pokaždé. Vyznačují se výraznými barvami a také jemně pálivou chutí, ve které ředdkvičku velmi snadno rozpoznáte.

Mizuna červená a zelená

Mizuna je typem japonské horčice, v období děložních lístků není moc zajímavá, ale jak jsou nádherné v momentě kdy vystrčí svůj pravý list, který vypadá jako přeslička, případně samurajův meč.

Brutnák lékařský

Brutnák připomíná malou rostlinku okurky a také tak chutná. Případně může mít chuť mírně do melounu. Velmi se hodí například k ústřicím.

Laskavec krvavý

Rostlina Amarantu dokáže v dospělosti dorůst až do dvou metrů, ale nebojte u nás jich dostatete stovky a ve velikosti pár centimetrů. Amarant má krásně červenou barvu, chutí je zemitý a připomíná červenou řepu.

Zobrazit více

Hořčice

Kdo by neznal hořčici a víte co? Microgreens chutnají úplně stejně! U nás na farmě najdete dvě barevné varianty.

Kedluben a zelí

Vizáží a chutí velmi podobné rostlinky, i proto jsme je dali do jedné skupiny. Jedná se o drobnou rostlinu s nevýraznou, přesto umami chutí.

Zobrazit více

Hrášek setý

Jestli je některá plodina evergreenem platingu, tak je to určitě hrášek. Svěží barva, pevná, výrazná rostlinka a sladká chuť. Přesně takhle chutná hrášek od nás.

Lichořeřišnice větší

Naše babičky ji používaly jako léčivou bylinu, ale gastronomie ji využívá kvůli své káse a výrazné a plné chutí

Zobrazit více

Řeřicha

Řeřichu netřeba dlouze představovat. Lehce ostrá a svěží chuť, skvěle se hodí k pomazánkám.

Sakura mix

Sakura mix je označením toho nejlepšího co u nás roste. Jedná se o mix 9ks rostlin, většinou obsahuje (ředkev china rose, ředkev red sango, 2x laskavec, 2x mizunu červenou, 1x hrášek, 1x brutnák a 1x kedluben)